Lifestyle Uroda

Jakie fryzury będą modne w 2021 roku? Poznaj najgorętsze trendy

Long bob, sportowy warkocz, romantyczne fale – to tylko niektóre propozycje światowych stylistów na wiosnę i lato 2021 roku. Jeśli interesuje Cię ten temat, poznaj fryzury i upięcia, które będą w tym roku święcić triumfy. Kto wie, być może któraś z nich zainspiruje Cię do odmiany wyglądu?

Trend numer 1: long bob

W ostatnich miesiącach najlepsi światowi styliści fryzur stawiają na long boba, czyli nieco dłuższą wersję boba, która z przodu sięga nieco powyżej linii żuchwy. Urocza fryzura, która świetnie prezentuje się zwłaszcza na idealnie gładkich włosach. Dobry fryzjer Kraków wyczaruje na Twojej głowie tę fryzurę bez problemów.

Trend numer 2: sportowy, wysoko upięty warkocz

Wraz z trendem na zdrowe odżywianie i aktywny styl życia na popularności zyskał sportowy, wysoko upięty warkocz. Jest bardzo wygodny na co dzień – ułożone włosy nie stwarzają problemów podczas wykonywania ćwiczeń czy wizyt na siłowni. Są też efektowne i dodają uroku. Pięknie prezentują się zwłaszcza na blond włosach.

Trend numer 3: retro upięcie

Wśród często spotykanych fryzur znajduje się również proste do zrobienia w domu retro upięcie. Do jego przygotowania potrzebujesz jedynie efektownej, dużej spinki, przy pomocy której upniesz włosy zaczesane na bok. Takie uczesanie dodaje uroku zarówno posiadaczkom włosów prostych, jak i kręconych. Tego typu fryzura pasuje fantastycznie do romantycznych, plisowanych i falbaniastych sukienek, uszytych z tkaniny w drobną łączkę.

Trend numer 4: fryzura jak po wstaniu z łóżka

Lubisz włosy w lekkim nieładzie? Fryzura wyglądająca tak, jakbyś po prostu chwilę wcześniej wstała z łóżka, będzie w 2021 roku dość popularna. Być może stanie się tak również za sprawą pandemii  i tego, że wiele osób przeszło na pracę całkowicie zdalną. Kontrolowany nieład wiąże się jednak z koniecznością każdorazowej stylizacji włosów – chaos na głowie to przemyślany i wymagający pracy efekt.

Trend numer 5: cool girl bob

Tego typu stylizacja opiera się na krótkich prostych włosach, obciętych na równą długość, ze zrobionym przedziałkiem pośrodku głowy. Dolne pasma są stylizowane na szczotce w taki sposób, aby przybrały wygląd chaotycznych, nierównych fal. Salon fryzjerski Kraków może stworzyć dla Ciebie taką stylizację.

Trend numer 6: pixie cut

To kolejna propozycja na nadchodzący sezon. Stylizacja bazuje na krótkich włosach. Cięcie pixie cut charakteryzuje się włosami dłuższymi z przodu i mocno krótszymi z tyłu. Przedziałek znajduje się zazwyczaj na boku, zaś końcówki włosów są wywinięte na zewnątrz.

 

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *