Uncategorized

Ile zabiegów depilacji laserowej jest potrzebnych?

Dla każdej kobiety ważne jest, aby dbać o siebie i mieć atrakcyjny wygląd. Niezrównany obraz tworzy wiele szczegółów – czystość skóry, trafność fryzury i piękno włosów, stonowane ciało i gładka skóra bez nadmiernej roślinności.

My, dziewczyny, musimy ciężko pracować nad każdym z tych momentów. Dbanie o siebie wymaga czasu i wysiłku, a czasem przynosi dyskomfort. Na przykład przy depilacji. Gładka skóra nie jest łatwa dla kobiet – do tego trzeba albo poświęcać czas i wysiłek na codzienne golenie, albo znosić ból wyrywania włosków woskiem lub pastą cukrową. Jednocześnie nie trzeba liczyć na długotrwały efekt wygładzenia.

Kolejną rzeczą jest depilacja laserowa, po której pełnym kursie można zapomnieć o dodatkowych włosach przez 5-10 lat. Maksymalnie, czego możesz wymagać w tym okresie, to zabiegi konserwacyjne raz lub dwa razy w roku. Jednocześnie taka potrzeba nie pojawia się u każdej młodej kobiety, wszystko zależy od rodzaju włosów i tła hormonalnego, które wpływa na ich wzrost.

Ile zabiegów trzeba wykonać, aby całkowicie pozbyć się włosów?

Specyfika technologii laserowej niestety nie pozwala na usunięcie całej roślinności na raz. Wiązka lasera może oddziaływać na cebulkę włosa i niszczyć ją tylko w fazie aktywnego wzrostu. Jednocześnie okres ten nie występuje jednocześnie dla wszystkich włosów — przeplata się z fazą regresji. Dlatego owłosienie na ciele jest usuwane stopniowo, małymi porcjami — maksymalnie do 20% jednorazowo. Jednak zgódź się, że z perspektywą uzyskania gładkiej skóry przez lata, ta opcja nadal pozostaje cudowna.

Dokładna liczba zabiegów na kurs jest ustalana indywidualnie przez twojego mistrza. Na pierwszej wizycie będzie mógł podać jedynie przybliżone prognozy, a po kilku sesjach będzie w stanie dokładniej nakierować ilość niezbędnych manipulacji. Szybkość wypadania włosów zależy od ich rodzaju, grubości, koloru, wrażliwości na laser, a także innych cech organizmu, w tym hormonalnych. Średnio pełny kurs składa się z 7-10 procedur. Przy takiej ilości zabiegów udaje nam się osiągnąć całkowite wygładzenie skóry, niezależnie od początkowej wegetacji. Odstępy między nimi wynoszą od jednego do półtora do dwóch miesięcy.

Nowoczesne technologie laserowe skutecznie radzą sobie z każdym włoskiem i pozwalają każdej dziewczynie pozbyć się niechcianego owłosienia na lata.

Należy pamiętać, że działanie lasera jest pozytywne nie tylko w zakresie depilacji. Technologia świetnie wpływa na ogólną kondycję skóry, napina ją i odmładza, usuwa zaskórniki i inne drobne defekty.

Sieć salonów TK Laser – dokładnie i skutecznie usuniemy nadmiar włosów z każdej okolicy

Naszymi klientami są nowoczesne atrakcyjne kobiety i mężczyźni, dla których ważna jest samoopieka. Brak nadmiernego owłosienia to nie tylko kwestia estetyki, ale także osobistego komfortu i higieny. Współpracujemy z każdym terenem, na którym może pojawić się nadmiar roślinności. Pewne siebie umiejętności specjalistów w połączeniu z nowoczesnym sprzętem diodowym najnowszej generacji pozwalają pozbyć się niechcianych włosków bezboleśnie, komfortowo i szybko.

Już na pierwszej wizycie mistrz określi rodzaj skóry, kolor i gęstość włosów, na podstawie których dobierze optymalny algorytm pracy. Specjaliści biorą również pod uwagę ewentualne przeciwwskazania i inne cechy ciała. Zapewnimy Państwu komfortowe warunki do zabiegów i wspólnie dojedziemy do upragnionego efektu tak szybko, jak to możliwe.

Modne śniegowce damskie na zimę 2022/2023

 

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *