Moda

Czym wyróżnia się bielizna Triumph?

Bielizna to rodzaj odzieży, która zawsze noszona jest przy skórze zwykle przez wiele godzin podczas dnia. Właśnie dlatego bardzo istotne jest, żeby była ona bezpieczna i aby szkodliwe składniki były konsekwentnie wykluczane z jej procesu produkcyjnego. Właśnie dlatego należy zawsze wybierać dobrej jakości, wysokogatunkowe produkty.

Dlaczego warto postawić na bieliznę Triumph?

W obecnych czasach jedną z najbardziej znanych i popularnych firm bieliźniarskich jest firma Triumph. Cała gama produktów tej marki została przetestowana pod kątem substancji szkodliwych i jest zgodna z wymogami ekologicznymi. Dlatego też warto wybrać wysokogatunkowy produkt i zainwestować nie tylko w ciekawy design, ale także w swoje zdrowie. Dla firmy Triumph bezpieczeństwo produktu jest bardzo ważne, w szczególności we wrażliwym obszarze bielizny codziennej, nocnej, czy też w strojach kąpielowych.

Kompleksowy system zarządzania jakością ma zastosowanie we wszystkich zakładach odzieżowych tej marki. Przeprowadza on odpowiednie kontrole stosowanych materiałów, gwarantując tym samym zgodność z kryteriami testowymi OEKO-TEX, od momentu opracowania, aż do pakowania. Kontrole te są przeprowadzane głównie przez własne laboratoria firmy, a także przez laboratoria zewnętrzne. Poza tym wszystkie wartości testowe są rejestrowane, można je sprawdzić i prześledzić za pomocą kodów zapisanych w instrukcjach prania i pielęgnacji.

Firma Triumph kładzie również szczególny nacisk na swoją odpowiedzialność w odniesieniu do ekologii, zrównoważonego rozwoju i społecznie akceptowalnych warunków pracy. Środki ochrony środowiska również podlegają regularnej kontroli. Poza tym ciągle szuka nowych rozwiązań dotyczących tego, jak firma może oszczędzać lub unikać materiałów opakowaniowych. Oprócz tego Triumph International zobowiązuje się również do możliwie największej redukcji emisji CO2 w swoich zakładach.

Wraz ze swoimi głównymi markami Triumph, Sloggi, Valisère i HOM, jak również marką bielizny dla młodych kobiet BeeDees w Niemczech, firma zaopatruje około 40 000 klientów detalicznych, w tym Galleries Lafayette, La Rinascente, Aeon i Soho Groups, Breuninger i Zalando z wysokiej jakości bielizną dla kobiet i mężczyzn. Kolekcje bielizny pod marką Triumph International są również dostarczane mężczyznom i kobietom w ponad 2100 sklepach firmowych, franczyzowych i partnerskich na całym świecie, a najważniejszymi rynkami sprzedaży firmy Triumph są Niemcy, Włochy, Francja, Japonia, Chiny i Wielka Brytania.

Tradycyjnie Triumph kładzie duży nacisk na zapewnienie dobrych warunków pracy i przestrzeganie standardów socjalnych. Wprowadziła również program kontroli dostawców zewnętrznych, który wymaga ścisłego stosowania się do określonych wymagań. Są one regularnie sprawdzane poprzez audyty zewnętrzne, przeprowadzane przez specjalistyczną firmę.

Jeżeli więc lubimy wysokiej jakości bieliznę i równocześnie nie jest nam obojętny los naszego środowiska, to produkty firmy Triumph będą dla nas najlepsze. W związku z tym warto zainwestować w zdrowy i atrakcyjny komplet bielizny codziennej, nocnej, czy też można zafundować sobie stylowy biustonosz Triumph push-up, aby dyskretnie podkreślić swoją kobiecość.

Polecamy!

Na co polować podczas Black Friday 2022?

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *