Akcesoria i dodatki Lifestyle

6 propozycji śmiesznych prezentów na święta

Święta Bożego Narodzenia to okazja do robienia ciekawych prezentów. Wcale nie muszą one być nudne i sztampowe. Czasami podarunkiem można się wyróżnić i wzbudzić szczery uśmiech na twarzy obdarowanego. Dlaczego prezenty gwiazdkowe nie miałyby więc być zabawne? Oto 6 propozycji na śmieszne prezenty świąteczne, które być może będziesz miał ochotę wypróbować.

1. Kolorowe skarpetki

Doskonałym świątecznym prezentem będą kolorowe skarpetki. Obecnie są one bardzo modne, więc można nosić je z prawdziwą dumą. Skarpetki często są też zapakowane w sposób, który wzbudza uśmiech. Popularne są takie zapakowane w słoik lub puszkę. Są też takie, które zostały zwinięte przez producenta w sposób imitujący warzywa, burgera albo sushi. Łatwo domyślić się, jak zaskoczona będzie osoba, która pod choinką znajdzie… słoik sałatki.

2. Papier toaletowy z zabawnym motywem

Dużym zainteresowaniem cieszy się też papier toaletowy z zabawnym motywem. Najbardziej popularny jest ten z nadrukiem, który ma przypominać banknoty. Dość często wybierany jest także papier z krzyżówką albo planszą do sudoku. To bardzo zabawny prezent, który wzbudzi uśmiech na każdej twarzy. Na święta można też poszukać specjalnych gwiazdkowych motywów.

3. Zabawny krawat

Panowie mogą ucieszyć się z zabawnego świątecznego krawatu. Ten element odzieży wprawdzie nie przyda się poza imprezami świątecznymi, ale podczas nich z pewnością zrobi furorę. Warto zwrócić szczególną uwagę na krawaty świąteczne z wykorzystaniem elementów świecących lub nawet grających gwiazdkowe melodie. To właśnie one wzbudzają najwięcej szczerego śmiechu.

4. Śmieszna skarbonka

Jeśli znasz kogoś, kto pilnie zbiera na coś pieniądze, to możesz podarować mu zabawną skarbonkę. Niech będzie to coś wyjątkowego! Obecnie dostępne są modele, które można zawiesić na ścianie jak obraz. Niektóre z nich są wyposażone w dzwonek, który odzywa się po wrzuceniu każdej monety. Są też skarbonki, które umożliwiają opróżnienie ich tylko raz na jakiś czas np. raz do roku, kiedy to mechanizm się zwalnia i wrzucone monety wysypują się w bardzo spektakularny sposób.

5. Kubek ze śmiesznym tekstem

Kubki z zabawnymi tekstami cieszą się niemal taką popularnością jak kolorowe skarpetki. Są one bardzo praktycznym prezentem, bo w końcu każdy musi pić. Bardzo ciekawe są kubki, na których nadruk pokazuje się po wlaniu do nich ciepłego napoju. Są one szczególnie zabawne, bo dłużej utrzymują obdarowanego w niepewności. Takie kubki mogą być spersonalizowane, bo można zamówić modele z wydrukowanym konkretnym imieniem albo zdjęciem. To prezenty unikatowe i od serca.

6. Ubranie na butelkę

Świetnym pomysłem na zabawny prezent świąteczny to ubranka na butelkę. Są one dostępne w różnych wariantach, ale najbardziej popularne są „kurtki” i „czapki” świętego Mikołaja. Oczywiście są one odpowiednio zmniejszone, by pasowały do wielkości butelki. Dzięki nim każdy trunek może wyglądać wyjątkowo i wprowadzać do mieszkania odrobinę świątecznej atmosfery. To ciekawy akcent, który podbije serce każdego.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *